KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556432
nr 1455 6432
Kristine Harrebek. Komposition. Signerad, daterad 1970. Olja på duk, 88x115 cm, yttermått inklusive ram: 92x119 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:22:59
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)